Objednávka svatebního focení

Pokud se Vám naše práce líbí a chcete si objednat svatební focení, je třeba vyplnit krátký poptávkový formulář a vybrat si některý z nabízených svatebních balíčků, které pro Vás máme k dispozici. Mrkněte kousek níže do kalendáře, kde uvidíte data již rezervovaných akcí. Pokud je ve Vašem termínu volno, je vše jak má být a jsme plně k dispozici pro focení právě Vašeho svatebního příběhu! Pokud bude v kalendáři už jméno jednoho z nás zarezervované, je téměř jisté, že druhý z nás se právě Vám rád bude věnovat. Datum svojí svatby napište, prosím do poznámky.

Plánujete-li svatbu v termínu, který není obvyklý (pracovní dny), ozvěte se nám na uvedených kontaktech. Po vzájemné domluvě jsme schopni realizovat svatební focení i v jiných dnech, než které jsou k dispozici. Jsme tu pro Vás a pro Vaše jedinečné svatební okamžiky.…

Termín svatebního focení je závazně rezervován po úhradě nevratné zálohy ve výši 2.000 Kč. Zaplacená záloha bude následně odečtena z ceny vybraného balíčku při finální fakturaci za realizované focení.

Rezervace a smlouva svatebního focení
Vybraný balíček *
Datum focení *